Working hours: Monday-Friday: 8.00 - 16.00

Oferta - Regranulaty LDPE

Regranulat LDPE Workowiec

Regranulat Q-REC LDPE Workowiecprodukt używany w produkcji folii jako materiał do uszlachetnienia folii z uwagi na jego wysoką trwałość. Q-REC LDPE workowiec jest wytwarzany z worków po pierwotnym tworzywie. Worki są głównie w kolorze białym, ale zależnie od nazw i nadruków na folii barwa granulatu pływa między kolorem szarym, niebieski, zielonym i białym. Charakteryzuje się wysoką jakością i znakomitą czystością. Znaczna część wsadu jest w jakości zbliżonej do poprodukcyjnej. Stosowany w rozdmuchu w większej zawartości mieszanki blokuje przezroczystość folii.

Surowiec do produkcji przygotowywany według ścisłych wytycznych określony w specyfikacji zakupowej. W ramach podanych parametrów przygotujemy surowiec, który sprawdzisię pod określoną przez Państwa aplikację i zapewni stabilną produkcję, bez dziur, smug i strat materiałowych. Jakość regranulatu potwierdza poniższa karta specyfikacji oraz certyfikat EuCertPlast (zobacz certyfikat).

Zastosowanie regranulatu Q-REC LDPE workowiec:

  • rozdmuch folii,

Regranulat Q-REC LDPE Workowiec - zalety:

  • gwarantowany poziom MFI / parametry dostosowane do potrzeb klienta,
  • najwyższa jakość wsadu (często zbliżona do poprodukcji) oraz kontrola dostaw,
  • właściwa homogenizacja, uplastycznienie (odpowiednia temperatura przetwórstwa, właściwa konstrukcja układu plastyfikującego),
  • czystość surowca (filtracja na poziomie 120 mikron),
  • podwójne odgazowanie, szczególnie ważne w przypadku nadruków na workach po tworzywie,
  • ograniczenie zapachów procesowych pozostających na regranulacie,
  • produkt jednorodny (stabilny parametrowo) dzięki mieszaniu na poziomie zamówionej partii.

BUSINESS WITHOUT BARRIERS

"We are pleased to announce that Zakład Usługowy RECYKLON PIOTR RADOSZ Sp.J. joined the "Business Without Barriers" program. It is an idea supporting people with disabilities in the technological labor market. We use the Occupational Medicine Platform application from 01.08.2019 and promote the Legal Advice Platform among our employees. Both applications are provided and administered by Grupa AF Sp. z o.o. which employs 80% of people with disabilities in its ranks. "