Pracujemy: Poniedziałek-Piątek: 8.00 - 16.00

Kontakt

Dane kontaktowe

Zakład Usługowy "Recyklon"
Piotr Radosz Spółka jawna

ul. Słowiańska 17A, 75-846 Koszalin, Polska
NIP: 669-23-97-501 NIP EU: PL6692397501
REGON: 320057245 KRS: 0000235828

Nr rejestrowy BDO: 000001911

Zespół

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy po to by Ci pomóc.

Piotr Radosz

Właściciel

p.radosz@recyklon.pl

Michał Bastek

Właściciel

m.bastek@recyklon.pl

Kamil Sokołowski

Dział Handlowy

+48 506 23 23 20
kamil.sokolowski@recyklon.pl

Patrycja Lüftner

Dział Handlowy

+48 690 331 220
patrycja@recyklon.pl

Jolanta Khalid

Dział Handlowy / Logistyka

+48 514 405 541
jola@recyklon.pl

Michał Adamczewski

Dział Zakupów

+48 505 237 083
michal.adamczewski@recyklon.pl

Patryk Kamiński

Magazyn

+48 798 301 222
magazyn@recyklon.pl

Agnieszka Siemczyk

Księgowość/Finanse - Biuro Firmy

+48 501 192 582
agnieszka.siemczyk@recyklon.pl

Wioleta Bednarek

Księgowość/Finanse - Biuro Firmy

+48 500 460 074
wioleta.bednarek@recyklon.pl

Agnieszka Luzak

Dział Kadr i Ochrony Środowiska

+48 513 663 841
agnieszka.luzak@recyklon.pl

Mapa dojazdu

Sprawdź w mapach google

Biznes Bez Barier

„Jest nam miło poinformować, że firma Zakład Usługowy RECYKLON PIOTR RADOSZ Sp.J. przystąpiła do programu "Biznes Bez Barier". Jest to idea wspierająca osoby z niepełnosprawnością na technologicznym rynku pracy. Od 01.08. 2019 roku korzystamy z aplikacji Platforma Medycyny Pracy oraz promujemy wśród naszych pracowników Platformę Porad Prawnych. Obie aplikacje udostępnia i administruje Grupa AF Sp. z o.o. , która zatrudnia w swoich szeregach 80% osób z niepełnosprawnością.”