Aplikacje

Aplikacje

Regranulaty Q-REC LDPE produkcji firmy Recyklon znajdują zastosowanie przede wszystkim w produkcji folii metodą rozdmuchu. Dostarczamy do klientów bardzo wymagających, którzy produkują folie o grubości już od 15-20 mikronów, ale również do bardzo grubych folii. Po dostosowaniu parametrów Q-REC LDPE doskonale sprawdza się jako dodatek do produkcji folii, jako dodatek do surowców wtryskowych, do wytłaczania rur, produkcji płyt z tworzyw sztucznych. Bardzo wysoki stopień przefiltrowania surowca i dobra homogenizacja decydują o przydatności także w procesach compoundingu.

Regranualty Q-REC PP oraz PP doskonale sprawdzają się w produkcji detali metodą wtryskową, ale także jako półprodukt wykorzystywany w compoundingu. Produkty wytwarzane z naszych surowców to np.: kołki, detale ogrodnicze, doniczki, skrzynki, kosze, pudełka, detale automotive, kołki i detale wykorzystywane w budownictwie.

Biznes Bez Barier

„Jest nam miło poinformować, że firma Zakład Usługowy RECYKLON PIOTR RADOSZ Sp.J. przystąpiła do programu "Biznes Bez Barier". Jest to idea wspierająca osoby z niepełnosprawnością na technologicznym rynku pracy. Od 01.08. 2019 roku korzystamy z aplikacji Platforma Medycyny Pracy oraz promujemy wśród naszych pracowników Platformę Porad Prawnych. Obie aplikacje udostępnia i administruje Grupa AF Sp. z o.o. , która zatrudnia w swoich szeregach 80% osób z niepełnosprawnością.”