Pracujemy: Poniedziałek-Piątek: 8.00 - 16.00

O nas

MISJA

Recyklon - stawiamy na ciągły rozwój.

Recyklon już od ponad 15 lat podąża za nowymi technologiami w dziedzinie recyklingu i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Troska o zawracanie surowców LDPE, HDPE i PP do obiegu, i ponownego ich wykorzystania w produkcji stała się dla właścicieli Recyklonu wartością nadrzędną. Wspólnie z profesjonalną i doświadczoną kadrą pracowników spełniamy podstawowy cel firmy – dostarczenie klientom najwyższej jakości regranulatów LDPE i PP. W ten sposób realizujemy nasz wkład w rozwój gospodarki niskoemisyjnej, zwiększając udział recyklatów w globalnej produkcji tworzyw sztucznych i tym samym ograniczając zużycie zasobów naturalnych.

Historia

Firma Recyklon powstała w 2005 roku i od początku zajmowała się przetwarzaniem folii LDPE. Na przełomie lat, w miarę rozwoju parku maszynowego i wraz z zapotrzebowaniem klientów, zaczęliśmy produkować również regranulaty PS, PP i HDPE oraz usługowo przetwarzać surowce powierzone.

Dzięki swojej rzetelności, solidnej jakości naszych produktów pozyskiwaliśmy zaufanie kolejnych klientów i ugruntowaliśmy naszą pozycję na rynku przetwórstwa odpadów tworzyw sztucznych. Systematycznie zwiększamy wolumen produkowanych regranulatów jednocześnie stale ulepszając ich właściwości. Inwestujemy w nowe technologie, badania i rozwój, co niewątpliwie przyczynia się do poprawy otaczającego nas środowiska ekologicznego.

Biznes Bez Barier

„Jest nam miło poinformować, że firma Zakład Usługowy RECYKLON PIOTR RADOSZ Sp.J. przystąpiła do programu "Biznes Bez Barier". Jest to idea wspierająca osoby z niepełnosprawnością na technologicznym rynku pracy. Od 01.08. 2019 roku korzystamy z aplikacji Platforma Medycyny Pracy oraz promujemy wśród naszych pracowników Platformę Porad Prawnych. Obie aplikacje udostępnia i administruje Grupa AF Sp. z o.o. , która zatrudnia w swoich szeregach 80% osób z niepełnosprawnością.”