Pracujemy: Poniedziałek-Piątek: 8.00 - 16.00

Oferta

NOWA JAKOŚĆ REGRANULATÓW

Z dumą informujemy, że dzięki wdrożeniu innowacji oraz wprowadzeniu zmian konstrukcyjnych do ciągu technologicznego zasadniczo podnieśliśmy jakość produkowanego przez nas regranulatu LDPE.

Dzięki udoskonaleniu sposobu przygotowania odpadu do ponownego przetworzenia oraz zastosowaniu jeszcze skuteczniejszej filtracji tworzywa, otrzymaliśmy wyjątkowo czysty surowiec do ponownej produkcji, nawet z odpadów trudno przetwarzalnych, o podwyższonej zawartości zanieczyszczeń.
Zastosowana przez nas technologia mniej obciąża środowisko, ponieważ bardziej efektywna filtracji zmniejsza ilość odpadu produkcyjnego nienadającego się do dalszego przetworzenia.

Wynikiem naszych prac jest jednorodny i bardzo dobrze uplastyczniony regranulat LDPE dostępny w następujących wariantach:

 • Regranulat LDPE słomkowy
 • Regranulat LDPE czarny / ciemny szary
 • Regranulat LDPE workowiec
 • Regranulat LDPE niebieski

Serdecznie zachęcamy do wypróbowania naszej nowej jakości!

Regranulaty LDPE

 • Q-REC LDPE Słomka

  Regranulat LDPE PCR produkowany z folii poużytkowej-transparentnej, przetwarzanej w procesie mycia i regranulacji z podwójną filtracją. Gwarantujemy parametry naszych wyrobów. Doskonały do produkcji nawet bardzo cienkich folii transparentnych, słomkowych i kolorowych.

 • Q-REC LDPE Kolor

  Regranulat LDPE PCR produkowany z folii poużytkowej – kolorowej, przetwarzanej w procesie regranulacji z podwójną filtracją i myciem. Produkt dostępny w kolorze czarnym – ciemnoszarym. Najwyższa jakość w swojej klasie regranulatu LDPE kolor pozwala na produkcję worków nawet o grubości od 20 mikronów.

 • Q-REC LDPE Workowiec

  Regranulat LDPE PCR produkowany z worków po oryginalnym granulacie LDPE. Recyklat LDPE dostępny w odcieniach od białego poprzez kremowy, szary, zielony, niebieski. Idealny do produkcji krytych, mocnych worków foliowych LDPE i folii LDPE.

 • Q-REC LDPE Niebieski

  Regranulat LDPE PCR produkowany z folii poużytkowej – niebieskiej, przetwarzanej w procesie regranulacji z myciem i filtracją. Produkt dostępny w kolorze niebieskim. Materiał wsadowy użyty do produkcji charakteryzuje się niskim stopniem zabrudzenia. Regranulat do produkcji folii od 30-40mi.

 • LDPE Natur (Transparent)

  Regranulat LDPE produkowany z folii poprodukcyjnej na rolkach o określonych parametrach i właściwościach. Surowiec zbliżony jakością do tworzyw oryginał i off-grade. Proces regranulacji nie wymaga zastosowania mycia materiału wsadowego.

Regranulaty HDPE

 • HDPE Czarny

  Regranulat HDPE pochodzenia poprodukcyjnego i poużytkowego(PCR). Surowiec z wysokiej jakości mieszanek wsadowych idealny do produkcji metodą wytłaczania.

Regranulaty PP

Regranulat PP, pochodzenia PCR lub poprodukcyjnego. Surowiec barwiony w masie co gwarantuje wysoką jakość wyrobu.


Usługi

Świadczymy usługi w zakresie regranulacji, kruszenia, mielenia, prania tworzyw sztucznych.

Skup odpadów

Jesteśmy zainteresowani stałą współpracą w zakresie odbioru odpadów tworzyw sztucznych.

Biznes Bez Barier

„Jest nam miło poinformować, że firma Zakład Usługowy RECYKLON PIOTR RADOSZ Sp.J. przystąpiła do programu "Biznes Bez Barier". Jest to idea wspierająca osoby z niepełnosprawnością na technologicznym rynku pracy. Od 01.08. 2019 roku korzystamy z aplikacji Platforma Medycyny Pracy oraz promujemy wśród naszych pracowników Platformę Porad Prawnych. Obie aplikacje udostępnia i administruje Grupa AF Sp. z o.o. , która zatrudnia w swoich szeregach 80% osób z niepełnosprawnością.”