Pracujemy: Poniedziałek-Piątek: 8.00 - 16.00

Oferta - Regranulaty PP

Regranulat PP Biały

Regranulat PP Biały to regranulat przeznaczony do nawet najbardziej wymagających aplikacji. Doskonale sprawdza się w produkcji detali metodą wtryskową ale także jako półprodukt wykorzystywany w compoundingu. Współczynnik MFI mieści się w zakresie 25-35.

PP biały produkowany jest z najwyższej jakości materiałów wsadowych pochodzących z branż o wysokich normach jakościowych i organizacyjnych. Surowiec oferujemy w kolorze białym lub w kolorach barwionych w masie.

PP biały znajduje zastosowanie w produkcji detali jak np.: kołki, detale ogrodnicze, doniczki, skrzynki, kosze, pudełka, detale automotive, kołki i detale wykorzystywane w budownictwie.

Biznes Bez Barier

„Jest nam miło poinformować, że firma Zakład Usługowy RECYKLON PIOTR RADOSZ Sp.J. przystąpiła do programu "Biznes Bez Barier". Jest to idea wspierająca osoby z niepełnosprawnością na technologicznym rynku pracy. Od 01.08. 2019 roku korzystamy z aplikacji Platforma Medycyny Pracy oraz promujemy wśród naszych pracowników Platformę Porad Prawnych. Obie aplikacje udostępnia i administruje Grupa AF Sp. z o.o. , która zatrudnia w swoich szeregach 80% osób z niepełnosprawnością.”