Pracujemy: Poniedziałek-Piątek: 8.00 - 16.00

Oferta - Regranulaty LDPE

Regranulat LDPE Niebieski

Regranulat Q-REC LDPE niebieski to produkt używany w produkcji folii jako surowiec do produkcji głównie folii w kolorze niebieskim lub pochodnych oraz jako dodatek uszlachetniający. Regranulat Q-REC LDPE niebieski jest wytwarzany z jednorodnej folii w kolorze niebieskim. Folia zwykle nie posiada dużo nadruków co dodatkowo wpływa na wysoką jakość regranulatu oraz jego szlachetną niebieską barwę. Charakteryzuje się wysoką jakością i znakomitą czystością. Znaczna część wsadu jest w jakości zbliżonej do poprodukcyjnej.

Surowiec do produkcji przygotowywany według ścisłych wytycznych określony w specyfikacji zakupowej. W ramach podanych parametrów przygotujemy surowiec, który sprawdzić się pod określoną przez Państwa aplikację i zapewni stabilną produkcję, bez dziur, smug i strat materiałowych. Jakość regranulatu potwierdza poniższa karta specyfikacji oraz certyfikat EuCertPlast (zobacz certyfikat).

Zastosowanie regranulatu Q-REC LDPE niebieski:

  • rozdmuch folii

Regranulat Q-REC LDPE niebieski - zalety:

  • gwarantowany poziom MFI / parametry dostosowane do potrzeb klienta,
  • najwyższa jakość wsadu oraz kontrola dostaw,
  • właściwa homogenizacja, uplastycznienie (odpowiednia temperatura przetwórstwa, właściwa konstrukcja układu plastyfikującego),
  • czystość surowca (filtracja na poziomie 90 mikron),
  • podwójne odgazowanie,
  • ograniczenie zapachów procesowych pozostających na regranulacie,
  • produkt jednorodny (stabilny parametrowo) dzięki mieszaniu na poziomie zamówionej partii.

Biznes Bez Barier

„Jest nam miło poinformować, że firma Zakład Usługowy RECYKLON PIOTR RADOSZ Sp.J. przystąpiła do programu "Biznes Bez Barier". Jest to idea wspierająca osoby z niepełnosprawnością na technologicznym rynku pracy. Od 01.08. 2019 roku korzystamy z aplikacji Platforma Medycyny Pracy oraz promujemy wśród naszych pracowników Platformę Porad Prawnych. Obie aplikacje udostępnia i administruje Grupa AF Sp. z o.o. , która zatrudnia w swoich szeregach 80% osób z niepełnosprawnością.”