Pracujemy: Poniedziałek-Piątek: 8.00 - 16.00

Oferta - Regranulaty LDPE

Regranulat LDPE Workowiec

Regranulat Q-REC LDPE Workowiecprodukt używany w produkcji folii jako materiał do uszlachetnienia folii z uwagi na jego wysoką trwałość. Q-REC LDPE workowiec jest wytwarzany z worków po pierwotnym tworzywie. Worki są głównie w kolorze białym, ale zależnie od nazw i nadruków na folii barwa granulatu pływa między kolorem szarym, niebieski, zielonym i białym. Charakteryzuje się wysoką jakością i znakomitą czystością. Znaczna część wsadu jest w jakości zbliżonej do poprodukcyjnej. Stosowany w rozdmuchu w większej zawartości mieszanki blokuje przezroczystość folii.

Surowiec do produkcji przygotowywany według ścisłych wytycznych określony w specyfikacji zakupowej. W ramach podanych parametrów przygotujemy surowiec, który sprawdzisię pod określoną przez Państwa aplikację i zapewni stabilną produkcję, bez dziur, smug i strat materiałowych. Jakość regranulatu potwierdza poniższa karta specyfikacji oraz certyfikat EuCertPlast (zobacz certyfikat).

Zastosowanie regranulatu Q-REC LDPE workowiec:

  • rozdmuch folii,

Regranulat Q-REC LDPE Workowiec - zalety:

  • gwarantowany poziom MFI / parametry dostosowane do potrzeb klienta,
  • najwyższa jakość wsadu (często zbliżona do poprodukcji) oraz kontrola dostaw,
  • właściwa homogenizacja, uplastycznienie (odpowiednia temperatura przetwórstwa, właściwa konstrukcja układu plastyfikującego),
  • czystość surowca (filtracja na poziomie 120 mikron),
  • podwójne odgazowanie, szczególnie ważne w przypadku nadruków na workach po tworzywie,
  • ograniczenie zapachów procesowych pozostających na regranulacie,
  • produkt jednorodny (stabilny parametrowo) dzięki mieszaniu na poziomie zamówionej partii.

Biznes Bez Barier

„Jest nam miło poinformować, że firma Zakład Usługowy RECYKLON PIOTR RADOSZ Sp.J. przystąpiła do programu "Biznes Bez Barier". Jest to idea wspierająca osoby z niepełnosprawnością na technologicznym rynku pracy. Od 01.08. 2019 roku korzystamy z aplikacji Platforma Medycyny Pracy oraz promujemy wśród naszych pracowników Platformę Porad Prawnych. Obie aplikacje udostępnia i administruje Grupa AF Sp. z o.o. , która zatrudnia w swoich szeregach 80% osób z niepełnosprawnością.”